BORÇKA KARAGÖL REHBERİ – ARTVİN

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

15 Cevaplar

 1. Dicle dedi ki:

  Merhabalar,
  Haziran başında bizde oralarda olmayı planlıyoruz. Haritadan rota çizerken iki farklı yer görünüyor. Biri borçka karagöl tabiat parkı, diğeri karagöl sahara tabiat parkı. Sizin gittiğiniz hangisi oluyor? (İkisi birbirinden baya bir uzak kalıyor da yaklaşık 100 km kadar)

  • Yol Öyküleri dedi ki:

   Merhaba, yazıda bahsedilen yer Borçka Karagöl Tabiat Parkı. 🙂 Sahara Tabiat Parkı, Artvin’in Şavşat ilçesinde yer alıyor.

 2. damla dedi ki:

  İki kız kurban bayramında gitmeyi düşünüyoruz. Sizce bayramda ve iki kız doğu karadenizi gezmek için uygun mudur. Ve aracımız yok.

  • Yol Öyküleri dedi ki:

   Bence uygundur, gitmek istediğiniz çoğu yere araç bulabilirsiniz zaten. Biz de araçsız gitmiştik.

 3. damla dedi ki:

  Merhaba. İki kız kurban bayramında gitmeyi düşünüyoruz. Sizce bayramda ve iki kız doğu karadenizi gezmek için uygun mudur. Ve aracımız yok.

 4. Hasan dedi ki:

  Mrb cadir fiyatlari gunlukmudur 60 tl?

 5. Kübra dedi ki:

  Merhaba. Kamp yapmayı düşünüyorsanız yanınıza uyku tulumu ve mat almayı unutmayın demişsiniz. Kamp yapmayı düşünüyorum ama 2 kişilik çadır kiralayarak… Yine de bu malzemeleri getirmek gerekiyor mu, yoksa kiralık çadırların içinde var mıdır?

 6. gökmen dedi ki:

  yol çok kötüymüş olemi

 7. Nurgül dedi ki:

  Merhaba çadır kiralamak istiyorum orada karagöle yakın bi yer var mı çadır kiralamak için

 8. Leyla dedi ki:

  Göl evet çok güzel kamp yapmak için çok ideal ama günübirlik gezmeye gidiyorsanız ve orada yemek yeriz diye plan yapıyorsanız üzgünüm sosyal tesis adı altında çalışan personel çok saygısız servis berbat ötesi sadece köfte alabiliyorsunuz 15tl tombik pide arasında sadece 4adet köfte oyüzden yemeğinizi hatta suyunuzu bile yanınızda götürün mutlaka su almak istediğinizde suyumuz yok diye tepki alıyorsunuz böylesi doğa harikası biryeri işi bilmeyen insanlar burnunuzdan getirebiliyor ama mutlaka gidilmesi gereken bir yer havası manzara doğallık herşey süperdi.

 9. Gizlac dedi ki:

  Merhaba biz ailecek hitmeyi planlıyorduk. Çadır başına me kadar ücret alınıyor. Bilgisi olan var mı? Birde herhangi bi yabani hayvanın gelme durumu var mı(ayı gibi). Daha önce küçük bi ayı maceramız olmuştu. Biraz bu konuda endişeliyim☺️

  • Yunus dedi ki:

   25 tl ucret alıyorlar çadır başı. tuvalet çok çok uzakta gece tuvalete gitmek çok çok zor. ona göre planlayin kendinizi

 10. Kezban dedi ki:

  Merhaba bizde arkadaşınla gidicez eylül de çadırımız çadırımız yok kiralamayı düşünüyorz eğer kamp alanında kimse yoksa kiralamıycaz o yüzdem pansiyon düşünüyoruz ucuz mu pansiyonlar

 11. Merve dedi ki:

  Merhaba bizde eylül sonlarına doğru gitmeyi planlıyoruz acaba ıssız mı olur bu sıralar? Bir de türk telekom oralarda çekiyor mu acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir