Hakkında

renkli koşu istanbul

Merhaba, ben Mücahit Muğlu. Yeni yerler keşfetmek ve keşfettiğim bu yerleri fotoğraflamak en büyük iki tutkum. Zamanımın çoğunu seyahat ederek ve fotoğraf çekerek geçiriyorum. Arta kalan zamanlarda da öğrencisi olduğum üniversitede İnşaat Mühendisliği okumaya çalışıyorum. 🙂

 

Malatya doğumluyum ve 18 yaşıma kadar orada yaşadım. 4 sene önce İstanbul’a taşınmam ile birlikte hayatım büyük ölçüde değişti. Seyahatlerime daha çok zaman ayırmaya başladım. Seyahat edip yeni yerler gördükçe; bu yerleri daha iyi fotoğraflayabilmek adına fotoğraf konusunda kendimi geliştirmeye çalıştım. Arkama dönüp baktığımda çok fazla yol kat ettiğimi görüyorum.

Normalde gezilerimi ve fotoğraflarımı Instagram hesabım @mucahitmuglu üzerinden paylaşırdım. Zamanla gezdiğim yerleri uzun uzun yazma isteği ağır bastı ve bu blogu açtım. Blogu yazmaktaki amacım; gezginlere rehber oluşturabilmek ve geriye dönüp baktığımda yaptığım gezileri daha detaylıca hatırlayabilmek. Elimden geldiğince yapacağım gezileri burada paylaşmaya çalışacağım. Sizler de değer verip takip ederseniz blogum amacına ulaşmış olacak.

Her yolun bir öyküsü vardır, bu öyküleri yaşamaya gidiyorum.