POKUT YAYLASI ULAŞIM VE KAMP REHBERİ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

14 Cevaplar

 1. Fatih Altındal dedi ki:

  Pansiyonda bir gece için kaç lira ödedin ?

 2. Seda dedi ki:

  Merhaba, Pokut’ta çektiğiniz birçok fotoğrafa bayılıyorum. Pozlama değerlerini merak ediyorum. Örneğin bu post’ta ikinci fotoğrafınızın pozlama değerleri nedir?

  • Yol Öyküleri dedi ki:

   Merhaba, yukarıdaki çoğu fotoğrafta pozlama değeri -1’de. Genellikle mistik havayı yansıtabilmek ve sisin etkisini kaybetmemek için eksi pozlama değerleri kullanıyorum.

 3. özge kayalıoğlu dedi ki:

  Merhaba, temmuz 2. haftasında gitmeyi düşünüyoruz. o tarihtede hava kötü olabiliyor mu?

 4. ahmet günaydın dedi ki:

  dediğiniz zamanda ordaydım.hava muhalefetinden çıkmadım.maceralı bir yolculukla çad,elevit,palovit şelalesi,zil kale güzergahını gezdim.çamur lastiksiz gitmeyi tavsiye etmem

 5. FAİK SÜHA dedi ki:

  Ben kondisyonuma güveniyorum.Yürüyerek çıkmak istiyorum. Çinçiva kafe’den pokut’a kaç km var?

 6. burak gemici dedi ki:

  Eylül sonu Pokut için yağış bakımından nasıldır bilemem ama en çok görmek istediğim ve çadırımla kamp yakmak istediğim bir yer. Kendi aracımla çıkmak isterdim ama dediğinize göre yollar kötü. Aracı şenyuva da bırakıp otostop veya kullanabileceğim günlük Pokut’a çıkan minibüsler var mıdır?

 7. martı dedi ki:

  Yolunuz açık kampınız bol olsun. Bizde esimle 27 Eylül’den sonra İstanbul’dan Trabzon ordan 2,3 gun Gürcistan daha sonrada yaylalara gidicaz Aracımız yok evimiz sırtımizda kamp yaparak gezicaz sizden ricam Karadeniz yaylarda (aracınız yoksa) ulasım yaylarda kamp imkanı nerelere çadır kkurbiliriz öneri ve bilgilerinizi paylaşırsanız çok memnun oluruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir