Langırt Masası ve Fiyatları

langırt oyunuLangırt Oyunu

Demir çubuklara monte edilmiş maket oyuncuların enlemesine ileri geri giderek topu kontrol ederek diğer bebeklere pas verip en uygun zamanda ve boşlukta karşı kaleye topu göndermekle neticelenen çok zevkli bir oyundur. Futbol oyununun masaya taşınmış halidir. Bu oyunu ilk defa İspanya da bir mühendis, hasta çocukların iyi vakit geçirmeleri için tasarladı ancak bu oyun tüm dünyada ilgi görmeye başladı.

Şu anda bu oyun üzerine uluslararası müsabakalar ve turnuvalar düzenlenmektedir. Dünyada futbol oyununu oynamayı seven herkes Langırt oyunu için de aynı heyecanı duyabilir. Langırt oyunu hızlı düşünce ve çabuk hareket etme ile başarı kazanılacak bir oyundur.

Oyunun çeşitli taktikleri vardır. Oyun boyunca bileklerinizi hızla çevirerek topu rakibe kaptırmadan karşı kaleye yolladığınızda hanenize 1 gol yazılır.Genellikle profesyonel oyuncular arasında topa “Fırfır” diye tabir edilen vuruş tekniğiyle vurmak yasaktır.

langırt masası

Langırt Masası

Firmamızın ürettiği langırt masası çeşitli futbol takımlarının animasyonları ile geliyor. Saha içi aydınlatma da sağlayan 4 adet led ışıkla gelen langırt masaları 100 kg ağırlığa sahiptir. Uzun yıllar boyunca kolayca langırt oyunu oynayabilirsiniz. Langırt masalarınız deforme olmadan kullanılabilir. Darbelere karşı son derece dayanıklıdır ve jetonlu –jetonsuz langırt masaları olarak üretilmektedir. Ticari amaçlı langırt masaları işletmecilerin tercih ettiği masalardır. Bireysel kullanıcılar için de jetonsuz masalar tercih edilebilir. Eğer arkadaşlarınızla ya da aile fertlerinizle kıyasıya bir futbol mücadelesine girmek ve güzel vakit geçirmek istiyorsanız hemen sitemizden bir langırt masa modeli beğenin ve sipariş edin. Kredi kartlarına langırt masaları vadeli olarak sunulmaktadır.

langırt sepeti

Langırt Fiyatları

Piyasada bulunan langırt masası fiyatları çok değişkenlik göstermektedir.Zira 500 TL ile 4000 TL arasında bir yelpazeye sahiptir.Bu yüzden ne tür bir langırt masası istiyorsanız ona göre araştırma yapmalısınız.Örnek vermek gerekirse üstü açık ( camsız ) jetonsuz 2 kişilik bir langırt masası 500 TL civarında bir fiyata alınabiliyorken , üstü camlı jetonlu 4 ve ya 8 kişilik bir langırtın fiyatı 3000 TL civarında olmaktadır.

Biz firmamızda Dragon Oyun makinelerinin ürünlerini sattığımız için kalite/fiyat oranı bir hayli yüksektir.Bu yüzden satın alacağınız bütün oyun makineleri kaliteli ve hesaplı olacaktır.Satın alım sonrası 2 yıllık servis ve teknik destek garantisine sahip olup her türlü sorun ve arızalara çözüm üretilmektedir.

http://www.langirtsepeti.com